Denisa Lobová - transformační koučka Praha

Jsem Denisa, Transformační koučka V PraZE

Pomůžu ti dosáhnout toho, co opravdu chceš a o čem sníš

Chceš v životě uspět, ale je toho na tebe moc? Chceš změnu, ale nevíš, jak na to? Chceš si užívat života a pořád se něco učit?

Vím, jak je to těžké nejdřív získávat znalosti a přitom taky žít. Potom mít prestižní práci, skvělé kariérní vyhlídky a společenský status. Ukázat, že to dokážeš, že na to máš, že jsi nejlepší. Umět se s problémy a náročnými vztahy vypořádat sama, s úsměvem a na jedničku. 

Taky vím, co to je psychicky i fyzicky vyhořet, spadnout z vrcholu na dno a kompletně se restartovat. Opakovat to nechci, ale můžu říct, že to nakonec stálo za to.

Teď už není mou prioritou sbírat vědomosti a tituly, ale učit se sama o sobě ze zkušeností. To je má nekončící cesta učení a rozvoje.

Můžeme po ní kráčet společně.

Věřím, že život je od toho, abychom si ho užili.
Vysokoškolským diplomem a získáním práce naše učení nekončí.
Rozvíjíme se celý život. 

Co můžeš ode mě jako transformační koučky čekat?

JDU DO HLOUBKY

Zajímá mě podstata problému a hodně se vyptávám na to, co je za tím vším, pojmenovávám tvé proč. Teprve potom se pustíme do cílů a konkrétních plánů.

TAKY JSEM SI TÍM PROŠLA

Využívám nejen koučovací techniky, vizualizace a metafory, ale také vlastní cit, intuici a zkušenosti ze studia, managementu a seberozvoje.

BERU TĚ JAKO UNIKÁT

Nemám univerzální postup pro každého. Chci tě hlavně poznat. Nabídnu ti možnost najít si vlastní řešení, které opravdu vydrží, a naučit se něco nového.

Proč jít za transformační koučkou?  

Šťastná transformační koučka, Praha

Koučováním nechci jen učit ostatní, ale také rozvíjet sama sebe

Vždycky mě nejvíc bavilo inspirovat lidi kolem. Dokážu vytvořit bezpečné prostředí, kde se dá snadno mluvit i o těžkých věcech. Upřímně obdivuju každého, kdo se rozhodne na sobě pracovat a žít podle vlastních představ. Neskutečně mě naplňují „aha” momenty, sebemenší změny a úspěchy mých klientů. Navíc si ze sezení často odnáším poučení i pro svůj vlastní život. A o tom to pro mě je – učíme se jeden od druhého.

Na otázky kolem našich pocitů hledáme jen těžko odpovědi sami 

Často vidím to, co ostatní nevidí. Baví mě zkoumat zákoutí našich životů a hledat v nich souvislosti se světem kolem nás. Zároveň ale respektuji, že každý máme svůj vlastní způsob, jak se něco naučit, a své vlastní tempo rozvoje. Podpořím, vyslechnu a společně se na problém podíváme z různých úhlů pohledu. Utřídíš si myšlenky, uvědomíš si nové věci a naplánuješ si alespoň jeden malý krůček ke změně. Zbytek je na tobě.

Transformační koučink pro spokojenější život (Praha)
Transformační koučka s klientkou, Praha

Nejlepší škola je vlastní zkušenost, k tomu mám i diplomy a certifikáty

Vystudovala jsem dvě vysoké školy – ekonomku s modrým a práva s červeným diplomem – a absolvovala dva erasmy. U toho jsem doučovala matematiku, češtinu a angličtinu. Po škole jsem přes 5 let pracovala s top managementem na transformačních projektech a vedla několik týmů. Nakonec jsem se nadchla pro psychologii, vyzkoušela změněné stavy vědomí a zažila terapii na vlastní kůži. Po získání certifikátu z koučinku jsem se postavila na vlastní nohy jako transformační Koučka v Praze. Dál se vzdělávám a hlásím se do psychoterapeutického výcviku.

Můj život je skvělý, i když není dokonalý

Transformační koučka na cestách

Jen se sbalit a vyrazit. Třeba jednou i na cestu kolem světa!

Transformační koučink u snídaně

Miluju pestrost – barvy, nové chutě a vůně – a taky snídaně.

Transformační koučka v Přírodě

Bývala jsem město-mil, dnes čerpám energii v přírodě.

„Každý, kdo se přestane učit, je starý, ať je mu dvacet nebo osmdesát.
Každý, kdo se stále učí, zůstává mladý.“ 
Henry Ford

NECHCI být tvoU koučkou napořád, ale naučit tě koučovat se i beze mě

Každý jsme expertem na svůj život a dokážeme si většinu otázek zodpovědět sami. Proto vytvářím seberozvojové průvodce a setkání se mnou vypadá obvykle tak, že většinu času koučujeme a sem tam nabídnu techniku k vyzkoušení. Věřím, že čím dřív vezmeme život plně do svých rukou, tím snazší potom pro nás životní výzvy jsou.