Celostní koučink, Denisa Lobová, Praha

Jsem Denisa, CELOSTNÍ koučka V PraZE

Své klientky vedu k tomu, aby byly spokojenější samy se sebou a šly za svými sny.

Chceš v životě uspět, ale je toho na tebe příliš? Toužíš po smysluplném životě, ale kde začít? Chceš se živit svým posláním a pořád se rozvíjet?

Vím, jak je náročné skloubit náročnou práci se životem, budovat kariéru a udržovat společenský status. Ukázat, že to dokážeš a že na to máš. Umět se s problémy a náročnými vztahy vypořádat sama, s úsměvem a na jedničku.

Zároveň vím, co to znamená prožít totální vyhoření, být obětí šikany i emočního vydírání a slyšet slovo „rakovina“ z úst lékařů. Až to mě přimělo se odrazit ze dna a kompletně se restartovat. Stálo to ale nakonec za to.

Dnes už nelpím na titulech a statusu. Naučila jsem se být sama sebou a mít se ráda i bez výkonu. Mám podporující vztahy a podnikání, které mě naplňuje. 

Mým posláním je inspirovat ostatní na jejich cestě za autenticitou a životním posláním.

Věřím, že život je od toho, abychom ho prožili naplno.
Vysokoškolským diplomem a získáním práce naše učení nekončí.
Rozvíjíme se celý život. 

Co můžete ode mě jako celostní koučky čekat?

JDU DO HLOUBKY A VNÍMÁM TĚ JAKO CELEK

V mém přístupu propojuji myšlenky, emoce, zdraví a spiritualitu. Zaměřuji se na podstatu problému a aktivně se zajímám o to, co je skryto za povrchem tvých výzev.

SAMA JSEM SVÝM NEJPŘÍSNĚJŠÍM KLIENTEM

Nevyužívám pouze koučovací techniky a vizualizace, ale hlavně se řídím svou vlastní vysokou citlivostí, intuicí a zkušenostmi ze seberozvoje, managementu i práva.

NEJEDU PODLE ŠABLONY, ALE BERU KAŽDÉHO JAKO UNIKÁT

Nemám univerzální postup pro každého. Mým cílem je tě lépe poznat a vytvořit prostor pro tvé individuální potřeby. Objevíš vlastní řešení a naučíš se něčemu novému.

Proč jít za celostní koučkou?  

Šťastná celostní koučka, Praha

Koučováním nechci pouze učit ostatní, ale také rozvíjet dál sama sebe

Od svých 15ti let se věnuji rozvoji lidí kolem sebe, začínaje doučováním při škole, přes vedení projektových týmů a mentoring kolegů, až po koučink. Lidé, s nimiž pracuji, zdůrazňují, že umím vytvořit bezpečné prostředí, kde lze snadno mluvit i o náročných tématech. Pro mě je neuvěřitelně naplňující zažívat vaše „aha“ momenty, pozorovat i ty nejmenší změny a úspěchy. Navíc si z každého setkání často odnáším poučení i pro svůj vlastní život. V tom spočívá ta krása, že se učíme jeden od druhého.

Koučink je vzájemná komunikace v příjemném prostředí s člověkem, který je mi sympaticky a důvěřuji mu.“ Nikola, asistentka auditora

Jsem vysoce citlivá multipotenciálka

Vždy pro mě bylo obtížné vybrat si svou budoucí práci. Od malička se snadno učím a vnímám to, co ostatní často ne. Absolvovala jsem osmileté gymnázium, dvě vysoké školy a pracovala v management consultingu. Během toho jsem nashromáždila spoustu vědomostí a zkušeností, které se mi podařilo propojit díky celostnímu koučinku. Zjistila jsem, že mě nejvíe baví prozkoumávat zákoutí našich životů a hledat v nich souvislosti se světem kolem nás. Díky tomu umím poradit nejen s nastavením podnikání z hlediska strategie a práva, ale taky mindsetu a osobního života.

Celostní koučink pro spokojenější život (Praha)

Denisa zachytí problémy mrknutím oka, poskytne trefnou analýzu a nastaví trefné zrcadlo.Maria, projektová manažerka

Celostní koučka s klientkou, Praha

Nejlepší škola je vlastní zkušenost, k tomu mám i diplomy a certifikáty

Mám dva magisterské tituly – z podnikání a managementu a z práv – a absolvovala jsem dva erasmy. Po škole jsem přes 5 let pracovala s top managementem na transformačních projektech a prošla řadou manažerských kurzů. Mám za sebou terapie, koučink i např. změněné stavy vědomí (vč. ayahuascy). Učila jsem se od terapeutky Petry Talové a transformační koučky Zorky Pekařové. Po získání certifikátu z koučinku jsem se postavila na vlastní nohy. Dál se vzdělávám nejen od zahraničních expertů v oblasti psychologie i podnikání.

„Deni je mi nejen role modelem, ale také k ní mám plnou důvěru. Věřila jsem, že právě ona mi dokáže pomoci s rozvojem podnikání. I přestože moje vize zní bláznivě většině lidí, Deni k ní přistupovala bez hodnocení, s veškerým respektem a seriózností. Děkuji. Míša, energy koučka

Můj život je skvělý, i když není dokonalý

Transformační koučka na cestách

Jen se sbalit a vyrazit. Třeba jednou i na cestu kolem světa.

Transformační koučink u snídaně

Miluju pestrost – barvy, nové chutě a vůně – a taky snídaně.

Transformační koučka v Přírodě

Bývala jsem město-mil, dnes čerpám energii v přírodě.

„Každý, kdo se přestane učit, je starý, ať je mu dvacet nebo osmdesát.
Každý, kdo se stále učí, zůstává mladý.“ 
Henry Ford

NECHCI být TVOU koučkou napořád, ale naučit TĚ koučovat se i beze mě

Každý jsme expertem na svůj život a dokážeme si většinu otázek zodpovědět sami. Proto vytvářím sebekoučovací kurzy a setkání se mnou vypadá obvykle tak, že většinu času koučujeme a sem tam nabídnu techniku k vyzkoušení. Věřím, že čím dřív vezmeme život plně do svých rukou, tím snazší potom pro nás životní výzvy jsou.