Denisa Lobová - celostní koučka Praha

Jsem Denisa, CELOSTNÍ koučka V PraZE

Své klientky vedu k tomu, aby byly spokojenější samy se sebou a šly za svými sny.

Chceš v životě uspět, ale je toho na tebe příliš? Toužíš po smysluplném životě, ale kde začít? Chceš prožívat život naplno a pořád se rozvíjet?

Vím, jak je náročné skloubit studium se životem, získat prestižní práci, budovat kariéru a udržovat společenský status. Ukázat, že to dokážeš a že na to máš. Umět se s problémy a náročnými vztahy vypořádat sama, s úsměvem a na jedničku.

Zároveň vím, co to znamená prožít totální vyhoření, padnout z vrcholu na dno a kompletně se restartovat. Stálo to ale za to.

Dnes už nelpím na znalostech, titulech a statusu. Naučila jsem se být sama sebou a mít se ráda i bez výkonu. Usiluji o podporující vztahy a mám práci, která mě naplňuje. Mým posláním je podporovat ostatní na jejich cestě seberozvojem.

Pokud máš chuť můžeme kráčet touto cestou chvíli či delší dobu společně.

Věřím, že život je od toho, abychom ho prožili naplno.
Vysokoškolským diplomem a získáním práce naše učení nekončí.
Rozvíjíme se celý život. 

Co můžeš ode mě jako celostní koučky čekat?

JDU DO HLOUBKY A VNÍMÁM TĚ JAKO CELEK

V mém přístupu propojuji myšlenky, emoce, zdraví a spiritualitu. Zaměřuji se na podstatu problému a aktivně se zajímám o to, co je skryto za povrchem tvých výzev.

SAMA JSEM SVÝM NEJPŘÍSNĚJŠÍM KLIENTEM

Nevyužívám pouze koučovací techniky a vizualizace, ale hlavně se řídím svou vlastní vysokou citlivostí, intuicí a zkušenostmi ze studia, managementu a seberozvoje.

NEJEDU PODLE ŠABLONY, ALE BERU TĚ JAKO UNIKÁT

Nemám univerzální postup pro každého. Mým cílem je tě poznat a vytvořit prostor pro tvé individuální potřeby. Objevíš vlastní řešení a naučíš se novým dovednostem.

Proč jít za celostní koučkou?  

Šťastná celostní koučka, Praha

Koučováním nechci pouze učit ostatní, ale také rozvíjet dál sama sebe

Od svých 15ti let se věnuji rozvoji lidí kolem sebe, začínaje doučováním při škole, přes vedení projektových týmů a mentoring kolegů, až po celostní koučink. Lidé, s nimiž pracuji, zdůrazňují, že umím vytvořit bezpečné prostředí, kde lze snadno mluvit i o náročných tématech. Pro mě je neuvěřitelně naplňující zažívat jejich „aha“ momenty, pozorovat i ty nejmenší změny a úspěchy. Navíc si z každého setkání často odnáším poučení i pro svůj vlastní život. V tom spočívá ta krása, že se učíme jeden od druhého.

Jsem vysoce citlivá multipotenciálka

Vždy pro mě bylo obtížné vybrat si svou budoucí práci. Od malička se snadno učím a často vnímám to, co ostatní nevidí. Absolvovala jsem osmileté gymnázium, dvě vysoké školy a pracovala v management consultingu. Během té doby jsem nashromáždila spoustu vědomostí a zkušeností, které se mi podařilo propojit díky celostnímu koučinku. Zjistila jsem, že mě nejvíce baví prozkoumávat zákoutí našich životů a hledat v nich souvislosti se světem kolem nás. Umím komplexně pomoct nejen s organizací života, ale i s nastavením podnikání z hlediska business strategie.

Celostní koučink pro spokojenější život (Praha)
Celostní koučka s klientkou, Praha

Nejlepší škola je vlastní zkušenost, k tomu mám i diplomy a certifikáty

Vystudovala jsem dvě vysoké školy – podnikání a management s modrým a práva s červeným diplomem – a absolvovala dva erasmy. Po škole jsem přes 5 let pracovala s top managementem na transformačních projektech a prošla řadou manažerských kurzů. V důsledku vyhoření jsem se nadchla pro psychologii, vyzkoušela změněné stavy vědomí a zažila terapii na vlastní kůži. Po získání certifikátu z koučinku jsem se postavila na vlastní nohy jako celostní koučka v Praze. Dál se vzdělávám v oblasti psychologie a podnikání.

Můj život je skvělý, i když není dokonalý

Transformační koučka na cestách

Jen se sbalit a vyrazit. Třeba jednou i na cestu kolem světa.

Transformační koučink u snídaně

Miluju pestrost – barvy, nové chutě a vůně – a taky snídaně.

Transformační koučka v Přírodě

Bývala jsem město-mil, dnes čerpám energii v přírodě.

„Každý, kdo se přestane učit, je starý, ať je mu dvacet nebo osmdesát.
Každý, kdo se stále učí, zůstává mladý.“ 
Henry Ford

NECHCI být tvoU koučkou napořád, ale naučit tě koučovat se i beze mě

Každý jsme expertem na svůj život a dokážeme si většinu otázek zodpovědět sami. Proto vytvářím seberozvojové průvodce a setkání se mnou vypadá obvykle tak, že většinu času koučujeme a sem tam nabídnu techniku k vyzkoušení. Věřím, že čím dřív vezmeme život plně do svých rukou, tím snazší potom pro nás životní výzvy jsou.